Aktualne mioty

Dostępne szczenięta:

JAŚNIE PANICZ Etruria Polonia FCI – dostępny!

CHIHUAHUA po przebadanych i utytułowanych rodzicach! Ojcem jest Młodzieżowy Zwycięzca Świata – CH.ROZMARYN Psia Parafia FCI! Szczenięta ur. 26 kwietnia 2023. Dostępny jest jeszcze śliczny, maleńki piesek – JAŚNIE PANICZ Etruria Polonia FCI – gotowy do odbioru. Jest w pełni zaszczepiony, super zsocjalizowany, nauczony czystości, wychodzi na spacery. Wyłącznie w odpowiedzialne ręce! Filmiki i zdjęcia na FB i Instagramie.

Kontakt: ada.etruria@gmail.com

Etruria Polonia FCI w mediach społecznościowych: FBInstagram i TikTok

***

Posiadamy także dostępne maluchy Chihuahua Długowłosy (kremowy piesek i suczka) po Championie PL, ur. 18.08. 23, które będą gotowe do odbioru pod koniec października. Rodzice przebadani pod kątem chorób genetycznych i rzepki. Zapraszamy!

 

Hodowla „Etruria Polonia FCI” jest zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce (1997-2017 oddział Warszawa, od 2017 roku oddział Piaseczno) – jedynej organizacji w Polsce będącej członkiem FCI (Międzynarodowa Organizacja Kynologiczna z siedzibą w Brukseli). Wszystkie urodzone u nas szczenięta posiadają metryki ZKwP, a tym samym prawo do uznawanego na całym świecie rodowodu FCI dającego gwarancję czystości rasy.